Pata maro pe fata

Boli de piele

Postata de Vlad007 cu 13 ani in urma.

am o pata maro pe fata
am intrebat-o pe mama daca e de la nastere. Ea mi-a zis ca a aparut pe fata la virsta de 3 ani.
as vrea sa stiu un tratament sau ceva ca sa scap de aceasta pata
ms

Raspunsuri (11)

Any

acum 13 ani

Eu te-as sfatui sa te pocaiesti, apoi sa te rogi Domnului Isus sa te vindece. O poate face, te asigur!!

niki

acum 13 ani

las o acolo ,daca nu te a deranjat atat amar de vreme , de ce sa scapi de ea acum?

Miki

acum 13 ani

bun raspuns ....
fii binec...

Any

acum 12 ani

Eu te-as sfatui sa nu mai dai raspunsuri idioate.

acum 13 ani

imi sugeti pla voi 2
any si niki

Iuli

acum 13 ani

Eu am o intrebare: ti-a aparut la varsta de 3 ani din senin o pata pe fatza (desi eu nu cred...) si nu te-a dus mama ta imediat la dermatolog sa vada ce e? Daca era vreun cancer de piele?
In mod clar nu e, insa mergi la dermatolog sa vada ce e si consulta-te cu el sa vezi ce optiuni ai pt a scapa de ea. Poate se poate extirpa daca nu e foarte mare, sau estompa daca e mai intinsa. Exista si creme dar mergi intai la medic, sa nu faci mai rau (astfel de pete ale caror etiologie nu o cunosti pot declansa cancer de piele in anumite situatii, daca sunt tratate incorect).

nicoleta

acum 13 ani

dar voi v-ati pocait..?daca da atunci e bine si daca vreti sa dati sfaturi despre ale sfinte faceti-o mai cu un duh de blindete nu rautacios ca veti arunca margaritarele in gura porcilor....

Lolz

acum 12 ani

ce dq aveti cu pocaitu, ce legatura are asta cu o pata de pe fata, baiatu intreaba cum scapa de o pata si voi ii ziceti sa se pocaiasca, multa p***ae in capetele unora frate.....

ovidiu

acum 11 ani

sugeti p**a toti ca santeti p***a

marius

acum 10 ani

adevarul ca pe net doar idiotii cer sfaturi de la alti idioti bolnavi cu bibilica...astia care ati raspuns aici ...sa va dea draqu boala lui baiatul asta...sa nu va mai radeti de el...sa.mi sugeti pwla de rahati puscariasi

mariusel

acum 10 ani

sa dea domnul sa aveti toti pete pe fata..sa fiti urati ca dracu....sa nu mai radeti de nimeni....