pata alb-galbuie pe buza

Boli de piele

Postata de FLORIN39120030 cu 15 ani in urma.

Buna ziua!Mi-a aparut in interiorul gurii la buza inferioara o chestie mica cat bobul de orez se simte doar la atingere cu limba sau cu degetul si tot pe buza inferioara mai am o pata mica alba ,tare ,nu doare ,este uscata dar nu mai trece ,ar trebui sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (1)

Adriana65126051

acum 15 ani

mergeti la medicul de familie pt un control,cred ca ar fi cel mai bine.