pastile acnee

Boli de piele

Postata de Anamm cu 10 ani in urma.

Buna! am inceput un tratament pt acnee la recomandarea unei farmaciste care consta in pastile Borago+ vit e si tinctura de cimbru. Cat sa urmez acest tratament? in special cat timp sa iau pastilele?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Preferabil este sa consultati medicul dermatolog pentru evaluare si recomandari adecvate.

Adriana Zaha

acum 10 ani

Eu cand am avut acnee si puncte negre am folosit un tratament pe baza de ulei 100% pur de arbore de ceai (Tea Tree ) de la Thursday Plantation.

La mine efectele s-a vazut foarte repede, Acnea a inceput sa se usuce treptat, tenul a devenit mai curat vizibil si apoi toata acneea s-a uscat complet.

maria8911

acum 9 ani

Pastile pentru acnee -
http://track.derminax.ro/product/Derminax/?uid=2484&sid=748&pid=123&bid=adc***aec