Papule

Boli de piele

Postata de MXB cu 10 ani in urma.

Buna ziua,de aprox 2 luni ma confrunt cu o problema,anume imi apar papule pe fata(mai exact pe frunte)Doresc sa precizez ca nu am probleme cu acneea(imi ies cateva cosuri pe luna)insa nu siut cum pot scapa de aceste papule rapid si fara a-mi ramane urme...Am incercat sa le storc dar nu am ce,practic e o denivelare a pielii...V-as fii foarte recunascatoare daca mi-ati recomanda ceva ce ar putea da rezultate.In speranta unui raspuns rapid va multumesc si va doresc o zi buna!

Raspunsuri (1)

Otilia

acum 10 ani

Buna! Si eu ma confrunt cu aceeasi problema. Ai aflat ceva despre vreun remediu?