papilomi ajutor ce sunt de fapt

Boli de piele

Postata de feldi152435 cu 14 ani in urma.

Buna ziua , mi-au aparut niste umflaturi pe fata care par a fii pline cu lichid dar nu sunt .. am fost la euroclinic in bucuresti unde doctorul fara nici un fel d eanaliza mi-a spus ca sunt niste papilomi care nu se trateaza si care trebuiesc operati...In martie anul acesta i-am operat si din fericire nu am ramas cu semne dar au reaparut .. am tot citit pe diverse site-uri despre papilomi dar nu m-am lamurit in nici un fel... daca va confruntati cu o astfel de problema va rog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

feldi152435

acum 14 ani

Buna ziua , mi-au aparut niste umflaturi pe fata care par a fii pline cu lichid dar nu sunt .. am fost la euroclinic in bucuresti unde doctorul fara nici un fel d eanaliza mi-a spus ca sunt niste papilomi care nu se trateaza si care trebuiesc operati...In martie anul acesta i-am operat si din fericire nu am ramas cu semne dar au reaparut .. am tot citit pe diverse site-uri despre papilomi dar nu m-am lamurit in nici un fel... daca va confruntati cu o astfel de problema va rog ajutati-ma