Panaritiu (Deget copt)

Boli de piele

Postata de mariusbraxis cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Bunica mea, in varsta de 80 de ani, are degetul mare de la mana dreapta extrem de inflamat, cu o pustula galbena pe exterior si o zona vanata spre neagra de jur imprejur. Ea resimte dureri care zvacnesc spre incheietura mainii. A incercat tratamente babesti pana cand i-am cumparat un Baneocin pudra de la farmacie. Nu i-a trecut nici cu Baneocin. Dansa nu doreste sa mearga la doctor deoarece ii este frica. Ce ar putea sa faca?

Cu respect, Marius Negulici

Raspunsuri (1)

Virgil

acum 8 ani

Am avut si eu panaritiu si l-am vindecat foarte rapid cu unguentul ”MIBAZON”, pe care l-am procurat de la farmacia veterinara. Mi-a fost recomandat de un farmacist si a avut efecte extraordinare. Incercati-l si nu veti regreta.