o umflatura pe penis!!!

Boli de piele

Postata de Nlck cu 12 ani in urma.

Buna ziua , de cateva zile mi-a iesit un dull(umflatura) e ca si un cos sub piele pe partea stanga a penisului cam pe la jumatatea penisului , l-a inceput m-a durut dar acum nu ma mai doare , stiti cumva despre ce e vorba?

ps: Mi-e rusine sa merg la doctor !!!

Raspunsuri (9)

Nlck

acum 12 ani

e destul de mare dull-ul cam cat varful degetului mic de la mana... va rog sa ma ajutati

Iuli

acum 12 ani

Atunci stai asa daca ti-e rusine! Poate se infecteaza si sa vezi distractie! Succes!

Nlck

acum 12 ani

iuli am cerut un sfat... nu cred ca trebuie sa fi arogant(a)!!! daca poti sa imi oferi un sfat bine , daca nu ... lasa aroganta deoparte! Multumesc!

Iuli

acum 12 ani

Sfat: mergi urgent la un dermatolog.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

din pacate, fara un consult la un medic dermato-venerolog, nimeni nu poate recomanda un tratament in necunostiinta de cauza, deoarece exista multe afectiuni in sfera genitala care se pot manifesta asemanator, dar cu tratamente diferite.

va urez o seara buna

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Trimite o fotografie cu macro de la 40 - 50 cm a zonei bolnave la [email protected] si vei primi raspuns.
075dermato

ana

acum 12 ani

poate fi vorba de o infectare papiloma virus,mergi urgent la medic

Mihai

acum 10 ani

Salut Nlck. Pana la urma ce a fost si cum ai rezolvat? Am aceeasi chestie de care zici tu. Voi merge si la doctor, dar daca imi poti raspunde ar fi de mare ajutor. Mersi

roadblock

acum 10 ani

oare ce o fi oare am nevoie de tratament ????