O pata rotunda cu bubite si mancarimi

Boli de piele

Postata de Ludvic cu 11 ani in urma.

Salut, de curand mi-a aparut pe spate o pata rotunda nu foarte mare cu niste bubite pe ea, pana de curand nu le-am simtit decat cu mana crezand ca sunt cosuri dar au inceput sa produca mancarime si sa usture. De asemenea mi s-a umflat un ganglion pe aceeasi parte cu pata dar in fata in stanga penisului. Ce poate sa fie?

Raspunsuri (3)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Mergeti la un consult dermatologic ptr certificare dg si tratament adecvat.

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

MERGETI DE URGENTA LA UN MEDIC DERMATOLOG CA SA VA CONSULTE

iacob dorina

acum 10 ani

de o luna de zile mi-a aparut pe spate o pata rotunda cu bubite care produce mancarime.mi-au trecut bubitele dupa un timp,dar pielea nu mai e fina cum era si am mancarime.ce trebuie sa fac?multumesc