o intaritura sub pielea gatului

Boli de piele

Postata de mihaelaculica cu 10 ani in urma.

Buna ziua!sunt foarte speriata acum 4 zile am avut un cos necopt cu aspect de neg in zona gatului,pe care din greseala l am strans si a iesit ceva ca dintr un cos negru,in a 2 zi mi s a inrosit zona destul de tare apoi am mers la farmacie si am luat fucidin si mi a trecut si rosiata si negul sau cosul ca nu stiu pana la urma ce era,problema e ca mi a ramas o umflatura sub piele de 1 cm pe un cm ,ce poate sa reprezinte ma deranjeaza putin :(

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermatolog pentru evaluare si recomandari adecvate.