nu stiu ce ar putea fi

Boli de piele

Postata de SabinaRaluca cu 12 ani in urma.

de ceva timp simt o mancarime ingrozitoare in zona articulatiilor( in special la coate pe fata anterioara si la articulatia coxo-femurala). Nu stiu ce ar putea fi. Mai nou, la coate mi-au aparut niste bubite mici(dar nu sunt rosii).
Ce ar putea fi? ..si ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Sa mergeti la un medic dermatolog.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Ce virsta aveti ?
Ar putea fi vorba de o forma de dermatita atopica.
Trimiteti fotografie cu macro la [email protected]
075dermato

mona

acum 12 ani

si eu am avut ceva de genul asta, Am luat o bacterie din maternitate. Orice as fi facut nu mai scapam de ele. In cele din urma am incercat ozonoterpia... dupa cateva sedinte am fost ca noua.

ai mare grija. mergi cat de repede poti la un medic.

uite aici detalii despre tipul de tratament pe care l-am urmat
http://www.puremed.ro/homepage/ozonoterapie/