nu creste barba

Boli de piele

Postata de adulet cu 12 ani in urma.

Buna ziua,am observat de cateva luni ca in doua portiuni ale gatului nu mai creste barba, pielea fiind neteda, fara alte semne, mancarime, iritatii etc. Initial am crezut ca este ceva temporal dar observ ca se maresc cele doua zone.Urmeaza dupa concediu si un consult medical la dermatolog insa as dori in prealabil daca este posibil si alte informatii. Va multumesc

Raspunsuri (3)

vlad

acum 12 ani

adreseazate la un medic dermatolog

radu

acum 8 ani

nu vreau sa te dezamagesc, dar daca ai trecut de 18 ani si barba ta nu e deasa si uniforma, te asigur eu ca nu va fi niciodata deasa si uniforma, asa cum iti doresti.. cei ce spun ca o sa cresca sunt cei care au barba, si nu cunosc mare lucru..

si eu am avut problema ta la varsta ta, si toti mi-au zis ca o sa se indeseasca si ghice ce: nu s-a indesit.. asa ca cei ca noi o sa aiba toata viata o barba neuniforma, rara si inestetica..

singura solutie in cazul barbatilor ca noi este implantarea , care este destul de scumpa si nu stiu cat merita.. daca chiar ca treaba asta te-ar avantaja in viata, dragoste , cariera, poti cheltui 2-5 euro in privinta asta.. dar daca o faci doar ca un moft , nu se merita..

eu as face-o doar daca as avea bani , care imi prisosesc asa tare, incat merita aruncati pe un moft, sper ca te-am lamurit

Utilizator11564150125

acum 4 ani

Cat costa produsul acesta