nelamuriri

Boli de piele

Postata de mariaorbu cu 12 ani in urma.

ma numesc maria,am 55 ani-de cativa ani am un fel de alergie in palmi,se usuca foarte tare pielea,ma mananca si mse crapa pielea pana la sange .Am fost la dermatolog ,mi-a zis ca-i dermatita de contact,sau psoriazis.Imi trece,dar mai mult de doua saptamani nu tine si iar aparenu pot folosi nici un unguent ca-mi ies bubite ,singurul pe care il pot utiliza e dermovate-in alte parti ale corpului nu mai am,doar la calcaie din cand in cand apare aceiasi problema-mancarimi si apoi se crapa pieleace ma sfatuiti sa fac?

Raspunsuri (2)

mariana

acum 12 ani

Eu am incercat crema cu ozonide si cateva sedinte de ozonoterapie..si am scapat! disperata am cautat tot felul de alifi.., dar fara rezultat, Apoi am gasit o clinica care face asa ceva.la inceput am fost neincrezatoare( noroc ca aveau consulatia gratuita). Am fost si am zis...de ce nu..rau nu poate sa imi faca...si dupa cateva sedinte..am scapat. Recomand cu cea mai mare incredere! Sper ca sfatul meu te va ajuta ( stiu prin ce am trecut eu) asta este site-ul: www.puremed.ro

mariaorbu

acum 12 ani

iti multumesc mult,o sa incerc-sper sa fie cea ce imi trebuie!