negi genitali

Boli de piele

Postata de mircea21 cu 15 ani in urma.

am negi, gineco mi a zis ca nu trebuie neaparat tratati ca daca am sistem imunitar puternic pot disparea. e adevarat? a mai trecut cineva prin asa ceva? mai vreau sa stiu ce efect pot avea anticonceptionalele asupra lor. si daca nu se vindeca intr un exista risc de cancer?

Raspunsuri (2)

Elena991510

acum 15 ani

poti sa ai infectie cu HPV ...uneori e manifesta cu niste excrescente care seamana cu negii

mai mergi la un alt ginegolog si spune-i ca te deranjeaza...

stelian7107134

acum 15 ani

si eu am avut negi.am scapat foarte greu de ei.mi i-a ars, i-a taiat am luat decaris si degeaba. eu am scapat cu isoprinosine.am luat acest medicament timp de un am cu pauze.mult noroc