negei la degetele de la maini:((

Boli de piele

Postata de nnelu2002 cu 14 ani in urma.

sotiei mele i-a aparut la 3 dintre degetele maini drepte 4 negei,precizez ca nu a facut nici un fel de tratament,de curand a aparut la tv o reclama cu plasturi ..daca stie cineva sau a incercat ,si este eficient tratamentu cu plasturi rog sa scrie cateva randuri multumesc anticipat .nelu

Raspunsuri (8)

OnuttzaB

acum 14 ani

a aparut in farmacie un produs pentru negi si care folosete metoda de criogenare a radacinii negilor. Eu am folosit si a avut rezultat. Plasturi am folosit dar fara vreun rezultat.

nnelu2002

acum 14 ani

sti cumva cum se numeste medicamentul?

Adrienne

acum 14 ani

CRYOPHARMA ,de la Hipocrate 2000. Flacon cu 12 aplicari, pretul 68 roni. Ingheata negul complet dupa o singura aplicare, generand caderea lui intr-un interval de 10-14 zile, pielea regenerandu-se rapid. Aceasta este reclama...

nnelu2002

acum 14 ani

am cumparat produsul ..mai e o singura chestiune sotia are 4 negei ,trebuie tratati separat ,adica la interval de 2 saptamani fiecare???

Adrienne

acum 14 ani

Nu am folosit,dar nu cred ca nu se pot trata toti o data. Scrie in prospect asa ceva ?

nnelu2002

acum 14 ani

este ceva scris in prospect in legatura cu asta,dar nu inteleg .rog pe cineva care a folosit sa imi spuna daca pot sa pun la toti 4 odata ...precizez ca nu sunt 1 langa altul

Despre crio si verolit

acum 10 ani

Tratamentul criogenic nu e bun de nimic. Am cosnumat un tub intreg pe un negel pe deget si nu avea nimic. L-am rezolvat in cateva zile verolit forte, dar care face praf pielea in jurul negelului. Foarte periculos verolit forte, mai ales in zonele sensibile ( iti face numai ganglioni pe gat de exemplu ).

Ioan

acum 8 ani

Eram casatorit de data recenta si sotia avea 12 negi pe mana dreapta.
Tratament ?
mi-a rwetinut sperma in mana si bs-a uns cu ea pe mana, in doua zile, consecutiv, seara in pat.
in 7 ziloe nu a mai ramas niciunul, au disparut ca prinh farmec.
Ei sunt generati de un viru.