Mici gaurele pe jumate din fata !

Boli de piele

Postata de Akez cu 9 ani in urma.

Buna ziua,am o problema la nivelul fetei care consta in mici gaurele la nivelul pometilor,fruntii si lateralele ei , nu reusesc sa inteleg care este defapt motivul lor ! M-am gandit ca as putea avea porii dilatati sau urmari ale acneei dar nu inteleg de ce apar si la nivelul fruntii ! Are cineva vreo idee despre ce poate fi vorba sau vreo metoda de a scapa de ele ? Multumesc frumos !

Raspunsuri (1)

Gabrielle

acum 9 ani

Lasa''mi un mesaj pe facebook(numele: Gabrielle Lussi) si o sa''ti spun eu ce trebuie sa faci:)