miau aparut niste pete pe picor

Boli de piele

Postata de tweetyaury cu 11 ani in urma.

bunan mi-au aparut niste pete rosi pe picioar si trebuie sa ma scarpin din ce cauza ar putea sa fie?:-??

Raspunsuri (3)

eva40

acum 11 ani

din atata nimeni nu va da un diagnostic sau tratament.Vreau mai multe detalii
puteti sa ma contactati pe mail
***@yahoo.com

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic dermatolog.

eva40

acum 11 ani

dermatologul sigur va sti ce fel de paraziti ai:)) si cu unguente "te rezolva"
Totul are o cauza si aceasta cauza este interna...dermatologul nu are nici o legatura cu asta.Doar ca-ti apare pe piele inca nu este o boala de piele ci o simptoma.Daca ar fi asa de simplu,ai putea trata o infectie cu febra doar cu compresa rece....ar fi deajuns?

Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro