mancarimi

Boli de piele

Postata de marian268 cu 13 ani in urma.

Buna ziua tuturor,de o buna perioada de timp imi apar niste umflaturi pe piele de genul celor facute de urzici din cauza carora ma scarpin,dar dupa un timp de 10min sau 15min dispar cu totul.Ma scarpin dar nu au nici un fel de puroi si cateodata apar ca niste linii lungi de parca cineva mi-ar fi bagat sub piele o andrea.Aceste mancarimi imi apar pe tot corpul.Are cineva o idee?

Raspunsuri (4)

Doina

acum 10 ani

Buna...si fetita mea are aceeasi problema de 3-4 saptamani. Am fost la doctor si e pe fond psihic, eu si tatal ei ne-am despartit si asta e cauza

sergiu

acum 10 ani

buna ,am si eu la fel problema ca la tine si e corect este cel mai sigur ca e de la sistemult nervos si de la probleme psihice

Marian

acum 10 ani

Aceeasi problema o am si eu, pana la urma care este rezolvarea?
Se poate trata cumva?

maria

acum 9 ani

Buna ziua. Aceleasi simptone le am si eu. Imi apar pe maini, burta si sani. Mi se umfla pielea ca si cand m-ar ciupi ceva, ma arde si ma mananca. Im maxim 20 de min imi trece si nu mai am nimic. Care poate fi cauza?..