Mancarime anala

Boli de piele Mancarime anala

Postata de MisterOk cu 10 ani in urma.

Buna seara,

De cateva zile ma confrund cu o durere foarte mare la nivelul fundului,de obicei ma ia seara si cateodata este insuportabila.Am mers la farmacie le-am explicat problema iar ei mi-au dat HELMIFLORES dar nu are nici un efect nu stiu ce sa mai incerc.

Ma simt foarte obosit,cateodata ma sageata in zona inimii,viermi nu am sau cel putin nu am vazut in scan si m-am uitat de 3-4 ori pana acum.

Ceva tratamente eficiente aveti,ii un chin.

Raspunsuri (2)

Dragos

acum 10 ani

Salut ,
daca nu sunt hemoroizi,poti avea leziuni la nivelul colonului.
Iti recomand terapia cu GanoDerma Lucidum multe persoane si-au rezolvat probleme similare.
Lasa tel la email :[email protected]

Adrian

acum 9 ani

cand te mai uiti la el ia si un bat si rascolete-l sa vezi mai bine