ma mananca rau picioarele

Boli de piele

Postata de gion cu 13 ani in urma.

ma mananca rau picioarele si ma scarpin pana imi dau sangele?????/

Raspunsuri (9)

Claudia Petrosani

acum 13 ani

Si eu patesc asa si mia zis o prietena sa ma dau cu Flucinolon unguent,a zis ca e foarte bun,poti folosi si tu.

marialeea

acum 13 ani

Poate ai vreo ciuperca, in general de la fungi ai mancarimi insuportabile. Poti incerca unguentul acela caruia i se tot face reclama la TV, impotriva ciupercilor la talpa piciorului, eu am uitat cum se numeste.

Csara

acum 13 ani

Eu iti propun sa mergi la dermatolog. Poate fi orice: dermatita, scabie, etc. si fara tratamentul potrivit, nu cred ca trece de la sine...

marialeea

acum 13 ani

Despre Lamisil vorbeam, este bun pentru ciupercile facute la picioare, in general se fac de la incaltamintea de piele care nu a fost bine tratata si tabacita (cea chinezeasca in special). Sotul meu are si nu mai scapa, e o infectie cu ciuperci care nu prea mai are leac dar se poate ameliora cu Lamisil.

deyu

acum 13 ani

daca ciuperca afecteaza si unghiile si pielea se exfoliaza ...atunci incearca EXODERIL unguent... bine ar fi sa faci tratament zilnic doua sapt. dupa vindecare... e testat...mi s-a refacut unghia si au disparut mancarimile...pote treci si pe la medic...si el ar traii...

gogu

acum 11 ani

Sunteti praf fetelor. O
omul nu se ref era la ciuperci.

lisa

acum 11 ani

si eu infiecare seara cand vin de la scoala ma mananca rau picioarele si fac rani insuportabile .ma mai dau cu creme dar nu imi trece fac doar rani pe piciore.pentru ca mai transpir in sosete si seara ma mananca tare

claudia

acum 10 ani

credeam ca sunt singura cu aceste probleme . hai la medic.

Utilizator21624466291

acum 2 ani

Mulți oameni se confruntă cu o infecție fungică și, de obicei, nu există nimic teribil în ea, doar că poate fi dificil de vindecat.
Candidol combină un întreg complex de extracte din plante naturale:

EXTRACT
DE TĂTĂNEASĂ

ULEI
DE ARBORE DE CEAI

NEGRUL OMAN

Comanda CANDIDOL direct de pe site-ul oficial al producatorului la un pret promotional redus cu 50%: adresa_web_filtrata /UnHpc3B

După completarea formularului şi plasarea comenzii, în scurt timp vei fi sunat pentru a confirma comanda, pentru a furniza adresa la care doreşti să primeşti produsul şi pentru a primi răspunsuri la eventualele întrebări pe care le-ai putea avea.