lipom de grasime probabil

Boli de piele

Postata de cineva_de_undeva cu 13 ani in urma.

Buna! Prietenul meu are niste formatiuni sub piele si probabil sunt niste lipoame de grasime.insa nu stiu la ce medic ar trebui sa mearga ca sa primeasca un diagnostic. Ma gandeam sa ii fac o programare la un dermatolog. E ok? Mutlumesc!

Raspunsuri (5)

adriana

acum 13 ani

buna lipom de grasime am avut si eu la sub brat si mam operat.Prima data am mers la medicul de familie care mi-a facut trimitere la chirurg

cineva_de_undeva

acum 13 ani

aha. multumesc mult!

cineva_de_undeva

acum 13 ani

dar daca totusi nu este lipom si este altceva? la ce medic ar trebui sa mearga?pt ca la medicul de familie nu cred ca va putea ajunge deoarece este in alt oras

Iuli

acum 13 ani

Dermatolog.

cocan florin

acum 10 ani

am un lipom pe omoplatul stang spate ce sa ii fac a cam crescut si a inceput sa doara inafara medicului de fam unde ma pot duce