Keratoza actinica

Boli de piele Keratoza pilara

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

mamei mele i s-a pus un diagnostic la rana ce o are la nas..KERATOZA SOLARA:i s-a prescris EFUDIX crema,IMIQUIMOD:dar nu gasim crema an farmacie ROMANIA CE ESTE DE FACUT AN CAZUL ACESTA??din luna februarie 2008.anca nu am avut cum procura aceasta crema.ni sa spus doar an germania.aveti dv vreo idee???

Raspunsuri (3)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Angela,
Poti incerca la farmacia Doina Bd. Unirii nr.14, sector 4 Tel.: 336.67.27. Din cate am inteles, cei de la farmacie prepara acest unguent la comanda.
Numai bine.

simona166117244

acum 15 ani

Am aflat ca-n farmaciile din tara nu se mai gaseste; dar poti apela la o farmacie sa-ti prepare crema respectiva.
Unguentul il poti gasi in Ungaria - Szeged, in cazul in care ajunge cineva in Ungaria.

MembruMobileApp1480084960

acum 7 ani

In 2015 am luat Efudix de la farmacia Academiei,din Bucuresti (langa Universitate).