iritatii ale fetei

Boli de piele

Postata de albinuza cu 10 ani in urma.

buna ziua,ma numesc Domnica,am 33 de ani si de vreo 5 luni ma confrunt cu o iritatie in jurul gurii si a ochilor,in jurul ochilor aceasta iritatie ma arde iar in jurul gurii imi face prurit,cand imi pun crema imi trece,iar dupa 3 zile imi reapare si mereu tot asa ,ce pot sa fac ca sa scap de aceasta iritatie,va multumesc pt raspuns!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermatolog pentru evaluare, diagnostic si tratament specific.