Iritatie

Boli de piele

Postata de MembruMobileApp150330210426221 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am 28 de ani si de aproximativ 3-4 ani odata la cateva saptamani/luni pe simfiza pubiana si pielea penisului imi apar niste bubite rosii care imi dau o senzatie de mancarime si usturime nu foarte intensa, pielea fiind foarte tare in jurul acestora, tot acest "proces" dureaza cateva zile timp in care apar,produc lichidul alb,se sparg si dispar, in tot acest timp prietena mea si-a facut cateva seturi de analize si totul e in regula,deci...exclus "ceva" cu transmitere sexuala! Mentionez, toaleta zilnica! Are cineva idee, ce sfaturi imi puteti da? Va multumesc mult!

Raspunsuri (1)

terapeutnaturist

acum 8 ani

atunci cand treci printr-o devalorizare,ai fost umilit sau "murdarit" cu cuvinte sau fapte...in mod automat apare aceasta simptoma.Trateaza-l cu stima de sine
nu glumesc