IRITATIE URATA

Boli de piele

Postata de popa4101293 cu 11 ani in urma.

fiul meu are de ceva timp o iritatie urata pe fese, ca si cum ar fi stat pe scaun , sub burta, deasupra organelor genitale. Foloseste Biazol de cateva zile, si constat cu bucurie ca pielea devine curata, cum a fost. Intrebarea mea este daca se VINDECA COMPLET, banui ca ar fi tinea cruris.
multumesc din suflet, anticipat

Raspunsuri (2)

eva40

acum 11 ani

stimata doamna,tinea nu se vindeca usor,mai ales cu unguente.Revine.Insa...eu cred ca este altceva.
Ca sa scapati de acest factor patologic va rog sa-i dati urmatoarele produse,ele nu au efect secundar,sunt puternice si nu le rezista nici un parazit ,micoza sau bacterie agresiva
Paraprotex 3x1 /zi
Low deuteriu Oxy Cristal 3x 20 picaturi in apa plata
si daca este trecut de varsta de 10 ani ,neaparat Oregano oil de 3 x 10 picaturi
as vrea sa vorbim sau sa-mi scrieti pe mail
Farcas Eva
Terapeut naturist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

eu nu stiu ce diagnostic v-a pus medicul dermatolog care l-a vindecat asa ca nu va pot da nici un sfat, insa urmati proverbul: "CAND O MASINA MEREG BINE TREBUIE LASATA SA FUNCTIONEZE"...insa masina cibernetica umana este o masinarie naturala extrem de complexa care trebuie lasata sa functioneze de la sine...