Iritatie penis?

Boli de piele

Postata de yuria88 cu 6 ani in urma.

Am un fel de iritatie pe penis, capul si zona de sub preput se inrosesc putin si apar niste bubite foarte mici pe capul penisului, decalotarea este putin dureroasa cand apart simptomele acestea. Dupa spalarea cu apa calduta si sapun trec si nu mai apar cateva zile. Ma spal in fiecare zi cu apa calduta, ce pot avea? Am 18ani, n-am avut relatii sexuale.
Poza: adresa_web_filtrata /fP3NWQ

Raspunsuri (3)

yuria88

acum 6 ani

poza: https :// ibb . co/fP3NWQ

yuria88

acum 6 ani

Putin mai sus de uretra pare sa se formeze un fel de coajba alba?

yuria88

acum 6 ani

coaja*
Astept un raspuns, m-am dat cu ceai de musetel de 3-4 ori pana acum