Iritatie intre fese

Boli de piele

Postata de NFC5498 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
De vreo 5-6 zile am o iritatie cred intre fese,mentionez ca nu e in zona anala e mult mai sus adica exact la capatul feselor vreo 2 cm. Problema e ca m-am scarpinat pana la sange alaltaieri si acum ma doare, si imi curge sange de acolo, dar nu ma mai mananca.
Tin sa anunt ca transpir excesiv exact in acea zona in timpul verii si mereu am avut acea iritatie, problema este ca acum doare si curge si imi pateaza lenjeria. Nu curge foarte mult pata de pe lenjerie are cam 1 cm. Va rog un sfat sa stiu ce pot face, sau macar sa-mi spuneti ce ar putea fi. Multumesc!

Raspunsuri (4)

valer

acum 9 ani

am o problema transpir antre fese si ma ustura ce medicament sa folosesc

Utilizator11591117840

acum 3 ani

Am aceeasi problema ce medicament trebuie folosit?

MembruMobileApp15033021039540

acum un an

Nidoflor sau alta cremă cu antibiotic.

Neculai

acum 10 luni

A găsit cineva soluția concreta si cauza la situația asta,ma confrunt cu aceeași problemă de ani de zile