herpes?

Boli de piele

Postata de FLORIN39120030 cu 15 ani in urma.

Buna ziua!Mi-a aparutla ambele colturi ale gurii niste bubite mici albe ,ustura putin si nu sunt cu lichid. Ce credeti ca pot fi?

Raspunsuri (2)

rodica109119930

acum 15 ani

Buna ziua!
Din ce ne relatati dvs. este posibil ca sa aveti o carenta de anumite vitamine.
Este foarte important de stiut ca noi oamenii nu sintetizam decat 2 vitamine, restul de vitamine este necesar sa le aducem din alimentatie. Dar din pacate dupa cum se stie alimentele nu mai contin vitamine in cantitate mare si tocmai de aceea este necesar sa le luam din suplimentele nutritive.
Rugamintea mea este sa ne contactati ptr ca in cadrul centrului nostru de evaluare a sanatatii avem un dispozitiv medical (electrosomatograf)cu ajutorul caruia va putem face o evaluare generala pe organe si sisteme si putem afla si ce carenta de vitamine aveti!
Ma puteti contacta pe adresa de e-mail [email protected]
Cu respect, Dr.Adelina Gutan, www.centrunaturist.ro

madalina228116733

acum 15 ani

si mie im apar asa ceva,dar pun putin ness de doua trei ori pe zi si in cca doua zile imi dispar.