Foliculita

Boli de piele

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

si eu ma confrunt cu aceeasi problema si nu stiu ce sa mai fac sa scap de ea . la mine foliculita se manifesta p fese este foarte inestetic si nu mai stiu ce tratament sa mai folosesc. daca stiti ceva va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (6)

diana269104191

acum 15 ani

eu nu am stiut ce este si mam speriat si am facut o consultatie online si ptr ca nu sunt in tara si mia raspuns un medic sa-mi cumpar un unguent FUCIDIN.eu nu pot sa-ti spun cit de bun este ptr ca nu pot sal cumpar de aici ca nu stiu cum sal traduc.sper sa te ajute.

Monica177

acum 15 ani

da iti multumesc pt raspuns. azi mi-am cumparat fucidin crema si sper sa se imbunatateasca situatia dak dau semne de refacere o sa mai postez un mesaj

diana269104191

acum 15 ani

insanatosire grabnica,chiar te rog sa-mi scri daca te-a ajutat,eu deocamdata caut sa-l traduc si dupaceia sa-l caut in farmaci aici.

Monica177

acum 15 ani

am terminat tratamentul cu fucidin si pot sa spun k nu mai am nici un cos si acum imi tratez petele ramase cu efelidal de la favisan si sper k pana ajung sa port costumul de baie sa raman si fara petele lasatede aceasta nenorocita foliculita. sper sa reuseasca si la tine

diana269104191

acum 15 ani

da am reusit si eu sa [scap]de foliculita asta ca tare mam speriat. Gratie medicilor npstri din tara.salutare.

MATEI ELENA

acum 13 ani

TIMP DE 1 AN DE ZILE NU AM AVUT HABAR DE CE FEL DE BOALA DE PIELE SUFAR . ADEVARUL E CA IN FAZE AVANSATE FOLICULITA E JALNIKA. O TRATEZ SI LA ORA ACTUALA SI TOT NU SCAP DE EA ,RECIDIVEAZA MEREU.DACA ESTE VREUN MEDIC SAU VREO PERSOANA CARE STIE REMEDIUL ACESTEI BOLI VA ROG LASATI MES PE ID MEU ''''[email protected]'''' MULTUMESC ANTICIPAT.