FFimoza?

Boli de piele

Postata de Utilizator11538985675 cu 5 ani in urma.

Am 19 ani si:
1. Penisul meu este scurt - 9.5cm
2. Am fimoza
3. Nu suport senzatia de decalotare, si stiu ca nu suna a ce stii ce problema, dar este.

Ce ma sfatuiti sa fac?

Raspunsuri (1)

Utilizator11570872996

acum 4 ani

Nu e neapărat fimoza.. treabă sta in felul următor. Când faci baie,trage cate un pic de prepuț,încearcă să o decalotezi cat stai in apa dar !!! Nu forța,retrage cat îți permite, când vezi că începe să te doară încetezi,mai stai umpic și tot așa,și dacă nu e fimoza o să reușești până la urma,asta poate fi făcută și cu o crema de corp. Daca vezi că nu poți.. fuga la medic să îți facă operatie pentru că nu e ok.. totuși ai o vârstă,nu ți ai inceput viața sexuală sau n ai fost curios sa te masturbezi?