exista medicament pentru problema mea dar nu il gasesc nicaieri

Boli de piele

Postata de alexandra470 cu 15 ani in urma.

Cinryze
Din cate am vazut pe siteul lor este trateaza exact problema care o am eu. stie cineva de unde pot lua Cinryze , sau ceva asemanator.. nu mi se pare normal sa iau antialergice precum Telfast pentru a diminua efectele alergice (medicament general) atata timp cat exista un medicament special pentru ceea ce am eu trebuie sa iau acest medicament sa inhib aceasta reactie alergica inainte sa inceapa
Va rog frumos daca stiti un suplinitor pentru acest medicament sau de unde pot sa il iau spuneti-mi

Raspunsuri (4)

vlad26

acum 15 ani

Eu sper sa tratezi problema cu toata seriozitatea si sa mergi la un medic care sa-ti recomande un inlocuitor. Nu glumi cu astfel de probleme, de la o alergie agravata si netratata corespunzator se poate ajunge chiar si la soc anafilactic sau alte problemem majore.

alexandra470

acum 15 ani

am cheltuit aproape banni pe care ii castiga un om in 15 ani de munca sa ma vindec.. am facut toate analizele posibile in romania si in strainatate...
toate analizele avansate si toti doctorii profesori mi-au confirmat ca poate fi vorba de ceva genetic.. si este deosebit de grava aceasta alergie... dar numai 1 firma au un tratament Cinryze C1 inhibitor (human) dar speram ca cineva sa imi poata bspune unde il pot gasi..

simona546

acum 15 ani

eu am incercat sa te contactez dar nu am reusit,incearca tu

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

alergiile se fac pe fondul unui sistem imunitar hiperactiv!!! va recomand un imunomodulator de exceptie:" factori de transfer"