eczeme pe piele

Boli de piele

Postata de tibat cu 13 ani in urma.

Mi-a aparut in zona testiculelor ca niste blinde rosiatici ,ma maninca foarte tare ,si cu cit ma scarpin mai mult observ ca pe chilot este ud si miroasa urit.Astept raspuns,va multumesc.

Raspunsuri (2)

MADALINA

acum 13 ani

Mergi la dermatolog. Sigur te-ai procopsit cu o BTS. Ai grija sa n-o dai si la altii. Du-te la dr fara nici o rusine, cauta eventual un dr barbat. Mai rusinos este sa nu te tratezi si s-o transmiti si altora. Sanatate.

tibat

acum 13 ani

multumesc.