Dermatologie Cantacuzino

Boli de piele

Postata de KarĂ  cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am si eu o intrebare daca stie cineva un medic de la dermatologie de la institutul Cantacuzino!! Mi-a recomandat cineva sa imi fac un test la acnee pentru ca a spus ca medicii de acolo sunt foarte buni, sunt curioasa daca a mai fost cineva si a dat rezultat tratamentul si la ce pret e consultatia. Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Acolo nu se fac consultatii, ci se produc AUTOVACCINURI pentru microbii care dau leziunile infectate.
075dermato

Utilizator21579787648

acum 4 ani

si cum afli microbii care au dat leziunile? daca din analize nu se observa?