dermatita contact

Boli de piele Stejar otravitor

Postata de cezar497994 cu 16 ani in urma.

Buna ziua, numele meu este Alina.Problema cu care ma confrunt este urmatoarea:prietenul meu are niste pete foarte urate, rosiatice. Medicul a dat diagnostic dermatita de contact, recomandandu-ne un unguent. L-am folosit 2 saptamani timp in care totul a fost ok. Au aparut intre fese si pe interiorul bratelor cat si pe abdomen niste pete rosii cam de marimea unei alune. Nu stiu ce medic sa mai consult. Am auzit ca se fac niste teste la Cantacuzino( referitor la alergii). Astept sugestii. Va multumesc

Raspunsuri (3)

cezar497994

acum 16 ani

Buna ziua, numele meu este Alina.Problema cu care ma confrunt este urmatoarea:prietenul meu are niste pete foarte urate, rosiatice. Medicul a dat diagnostic dermatita de contact, recomandandu-ne un unguent. L-am folosit 2 saptamani timp in care totul a fost ok. Au aparut intre fese si pe interiorul bratelor cat si pe abdomen niste pete rosii cam de marimea unei alune. Nu stiu ce medic sa mai consult. Am auzit ca se fac niste teste la Cantacuzino( referitor la alergii). Astept sugestii. Va multumesc

georgeta32

acum 16 ani

buna seara, numele meu este doina chifan, imi pare rau pentru problema cu care se contrunta prietenul dvs., dar sunt convinsa ca la acest moment solutia cea mai functionala este sa crezi in forta proprie a organismului, prin cresterea imunitatii, care se obtine deosebit de eficient cu produsul Carotenoid Complex,produs care nu se gaseste in sistemul farmaceutic romanesc, iar eu pot sa va ajut sa vi-l procurati, ma puteti suna la 0740.17.88.49 pentru detalii.-

gigel

acum 11 ani

georgeta32 da-mi te rog nr. tau actual de telefon, vreau sa facem 69 deoarece am auzit ca faci si rimm job super tare, ai limba super fina, umeda si dornica tot timpul.