dermataologie (unghii)

Boli de piele

Postata de Petru148105 cu 14 ani in urma.

Buna Oanar,
Se gaseste la farmacie un gel de la Scholl care arde negii. E rezistent la apa si la alte intemperii.Ii zice Seal and Heal Verruca Removal. Costa 155.000 lei. Numai bine si sa ne mai scrii

Raspunsuri (3)

Cecilia26137114

acum 15 ani

Buna seara!am o problema cu menstruatia,nu imi vine regulat in ce sens?intr-o luna imi vine de 2 ori iar luna urmatoare imi intarzie foarte mult.si inca ceva,luna trecuta am apelat la pastila de a doua zi.se poate sa fi inrautatit starea mea pastila?va rog mult ajutati-ma!nu stiu pe cine sa intreb

Petru148105

acum 14 ani

Am o unghie la degetu mare care si-a schimbat culoarea in maro cum pot sa o tratez.

Lenke

acum 14 ani

Citat:
Buna seara!am o problema cu menstruatia,nu imi vine regulat in ce sens?intr-o luna imi vine de 2 ori iar luna urmatoare imi intarzie foarte mult.si inca ceva,luna trecuta am apelat la pastila de a doua zi.se poate sa fi inrautatit starea mea pastila?va rog mult ajutati-ma!nu stiu pe cine sa intreb

Da, cel mai probabil pastila de a doua zi ti-a dat peste cap sistemul hormonal... De ce nu te protejezi eficient? Un medic de planificare familiala te poate ajuta sa-ti alegi metoda potrivita de contraceptie.