dermalibour crema

Boli de piele

Postata de Ghita cu 15 ani in urma.

buna ziua,
am o dermatita atopica in regiunea fetei, a gatului si la pilca coatelor. la recomandarea dermatologului am folosit dermalibour crema de la a-derma, ducray. mi-a mers foarte bine cu ea pe fata. intrebarea mea e daca o pot folosi zilnic, as folosi-o o viata pentru ca mi-a priit si mi-e frica sa incerc cu altceva, poate imi revin manifestarile dermatitei atopice.
va multumesc.

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Din cate stiu aceasta crema o folosesc mamele pentru bebelusi, nu vad de ce n-ai putea s-o folosesti in continuare, mai ales daca iti face un bine. Contine cupru, zinc si ovaz, exact ce trebuie pentru o crema adevarata. Multa sanatate.