depigmentari

Boli de piele

Postata de graluca92 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!As fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta cu un sfat.Mi-au aparut pe fata,mai mult pe frunte pete mai deschise la culoare.Mentionez ca am fost la plaja o singura data si mi-au aparut a doua zi.Nu sunt foarte evidente dar se observa.As vrea sa stiu de ce mi-au aparut si ce as putea sa fac sa sa ma bronzez uniform.Precizez ca aceeasi problema am avut-o si anul trecut,doar ca aveam petele pe gat si pe fata,aproape de urechi(au disparut cand a trecut bronzul).Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Stati de vorba cu un medic dermatolog,sa va interpreteze elementele tegumentare cat si cauza care le-a determinat.