demodex

Boli de piele

Postata de sssvvv cu 12 ani in urma.

buna.am fost diagnosticata cu demodex si stafilococ de gradul 3.am facut tratament ,dar nu m-a ajutat.Spuneti-mi va rog, cum se trateaza aceste boli si daca se vindeca?

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Trimite reazultatul de la laborator asa cum este scris in buletinul de analiza si tratamentul urmat, la [email protected]
075dermato

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Medicina alopata sau medicina occidentala este bazata pe studii stiintifice, pe teste extrem de complexe, pe criterii dure care diminueaza mult accesul escrocheriilor de orice fel pe piata serviciilor de sanatate.
Inainte de a da curs invitatiilor de a utiliza produse sau proceduri ce nu sunt prescrise in urma consultatiei de catre medic, verificati macar ''Wikipedia'' in legatura cu acestea.
075dermato