de ceva

Boli de piele

Postata de petrusbutiseaca cu 8 ani in urma.

de ceva vreme an zona nasului si barbiei dupa ce ma spal mi se anroseste piele si si ma mananca .folosesc o crema .nivea .stiu ca nu e buna dar asa ma ajuta sa nu se deshumeze pielea .din ce am citit nu este un tratament pentru vindecare ....mai nou pot sa folosesc tratamentu cu laser ..oare o fi bun sau e reclama

Raspunsuri (3)

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Buna ziua!

Ar trebuia sa consultati cu un dermatolog. Dupa parerea mea este vorba despre psoriazis, care apare in aceste locatii.
In acest caz, si crema NIVEA poate fi bun, deoarece reduce descuamarea pielii. Dar adresati intrebarea si pentru Doamna doctor Dutescu Maria Dermatolog (gasiti aicea pe site)
//sfatulmedicului.ro/profil/dutescu-maria-dermatolog_294041

petrusbutiseaca

acum 8 ani

multumesc domnu doctor

alex

acum 8 ani

Buna am o antrebare ieri seara mia iesit niste bubite rosi pe penis tinand cont ca am avut si relatii sexuale cu iubita tot an acea seara dar am mai avut cu ea relatii dar nu mi sa mai antanplat asa cv pana ieri seara va. Rog ami puteti spune ce este de facut va multumesc..???