cum scap de negi

Boli de piele

Postata de Antoaneta-Irina cu 13 ani in urma.

buna.v-as ruga sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. Mi-au aparut 3 negi unul pe inelar la unirea falangei 2 si falangei 3. Iar ceilalti 2 mi-au aparut unul tot pe inelarul drept in laterala unghiei si altul pe degetul mare in interiorul lui pe falanga 2. Am incercat tratament atat naturist cu rostopasca, inca un tratament cu lac de unghii . As dori totusi sa nu ajung la distrugerea lor cu acid(la dermato). astept un raspuns. va pooop

Raspunsuri (4)

ionica

acum 13 ani

Mergi la farmacie si cumpara solutia Duofilm, sau mergi la un dermatolog.

Antoaneta-Irina

acum 13 ani

sarumana mult :8

roxana

acum 13 ani

si eu am avut negi chiar mai multi si am incercat tot felul de solutii si nimik pana la urma am reusit sa scap de ei, dar a trebuit sa merg la dermato pt cauterizare. Asta a fost acum 5ani si de atunci nu au mai aparut.

Utilizator11698072931

acum 6 luni

Extractul de Tuia. Il găsiți în Plafar