crema pentru pete

Boli de piele

Postata de Oanna23 cu 13 ani in urma.

M-am dat pe picior pe semnele ramase de la niste bube cu o solutie lichida de albire a petelor de pe fata de la metropolitan. De la aceasta solutie mi s-a albit pielea din jurul acestora si am ramas cu 2 pete mari depigmentate. Ce trebuie sa fac sa-mi treaca ? Sau in cat timp isi va recapata pielea culoarea ei normala?

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Poate te-ar ajuta daca ai sta la soare. Prin expunerea la soare se produce mai multa melanina si pielea devine maro (se bronzeaza).

Florina

acum 9 luni

Am dat peste postarea dumneavoastra si sunt foarte interesata de solutia de albire daca mai stiti cum se numea , e foarte important pt. Eu am pete maroni pe fata si se vad foarte urat si poate ma ajuta solutia respectiva .