cosuri

Boli de piele

Postata de razvan17sep cu 11 ani in urma.

buna seara, am si eu o problema: dupa ce ma barberesc imi par niste cosuri, am fost si la dermatolog si mi-au zis ca-i din cauza firelor de par ce cresc sub piele, am luat tratament si tot mi-am aparut, am mai facut si analize de sange si mi-a iesit vsh-ul un pic cam mare, dar am luat tratament si acum ii in regula.

eu m-am gandit ma merg la un laborator de analize cu substanta stoarsa din cos, ce parere aveti?

ce as putea sa mai fac?

va multumesc, o seara frumoasa va doresc!

la revedere!

Raspunsuri (3)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

este posibil sa fie o forma de acnee care poate apare dupa pubertate si pana in varsta de 40 de ani, prin urmare cautati un dermatolog de la o CLINICA UNIVERSITARA pt consult direct si nu sfaturi prin e-mail.

Niku

acum 10 ani

Si eu cand ma barbieream imi apareau pe gat puncte mici si mult rosii, care se faceau apoi in puroi, si ce am decis, sa nu mai tai firul de la radacina cu lama, am luat o masina de tuns, si asa tai firul foarte foarte mic si nu mai am problema aceea, plus ca am iesit mult mai bine din punct de vedere economic

fandurex

acum 10 ani

incearca sa faci sex mai des sau daca nu faci deloc pune mana si dai la buci