cosuri pe sub piele presupun

Boli de piele

Postata de siga cu 12 ani in urma.

mi-au iesit doua cosuri pe sub piele cel putin eu cred ca sunt cosuri ,,se formeaza sub forma unei pungi sub piele cu puroi banuiesc care nu se mai vindeca am impresia

Raspunsuri (2)

siga

acum 12 ani

am adaugat doua poze pe pagina mea personala ...sper sa va ajute putin:) daca considerati ca mai doriti si altele o sa adaug:)

Moroeanu Elena

acum 10 ani

Eu cand am avut probleme cu cosurile si punctele negre am folosit un tratament foarte bun cu creme pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai (tea tree oil) de la Thursday Plantation.

In foarte scurt timp cosurile si puncte negre s-au uscat si apoi treptat au disparut complet. Am fost foarte multumita de produsele lor si cum si-au facut treaba.
Te sfatuiesc sa schimbi sapunul normal cu un sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai