Cosuri pe omoplati si maini

Boli de piele

Postata de ina 81 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Am 30 de ani si de anul trecut din vara imi apar cosuri pe omoplati si maini doar vara iarna nu am nimic, cred ca din cauza caldurilor.

Am mers la farmacie si mi-au dat o crema lop***ad dar nu prea da randament..

cu ce as putea sa le tratez mai repede ca sunt inestetice

Raspunsuri (3)

LUMINITA

acum 12 ani

CREMA PT ACNEE DE LA INSECTFARM DA REZULTATE DE LA PRIMA APLICARE

ina 81

acum 12 ani

multumesc mult pt raspuns

Marieta Nico

acum 10 ani

Prietenul meu a avut si el cosuri pe omoplati si maini.

A reusit sa scape de ele dupa ce a folosit un gel medicinal anti-acnee cu arbore de ceai impotriva acneei (cosuri), punctelor negre si punctelor albe si ulei 100% pur de arbore de ceai (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Punea in fiecare zi gel si ulei pe zona aia si treptat s-au uscat si nu au mai aparut deloc.