cosuri mari pe fund

Boli de piele

Postata de Adriana Alex cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Imi apar niste cosuri pe fund foarte dureroase,dar cand imi apar sunt mici iar dupa aceea se fac foarte mari si abia mai pot sta pe scaun sau in fund...merg sparte dar dupa o perioada foarte lunga,apare de exemplu un cos imi trece acela si dupa cateva zile imi apare altul,am ajuns sa imi fie rusine de sotul meu pentru ca aceste cosuri sunt rosiatice si foarte mari,au obiceiul sa mai stau in boxeri prin casa si se vede cosul si prin chilotei:)...Spuneti-mi va rog ce sa fac sa scap de ele pentru ca nu le mai suport. Multumesc

Raspunsuri (5)

buna

acum 9 ani

Buna, cosurile apar cand nu-ti place de partea corpului in care apar sau cand cineva de care nu ti-a placut te-a atins acolo. Si la tine este cu SIGURANTA la fel.

Adriana Alex

acum 9 ani

nu inteleg ce ai vrut sa zici...probabil ca erai drogata cand ai scris acest comentariu...lasa drogurile! :)))

Adelina

acum 9 ani

Si mie acum de dimineata am vazut niste cosuri urate si mov....si ce ar putea sa fie.....nu stiu...mi-e frica :( ajutati-ma va rog frumos cum sa scap de ele

claudia

acum 9 ani

Wow..am văzut cate răspunsuri ajutătoare ai primit..:))
Am ajuns aici ca si eu am aceiași problema..dar cred ca nu e siteul potrivit

Utilizator11611702241

acum 3 ani

Bună seara as vrea să mă ajutați și pe mine cu ceva răspunsuri de câteva luni îmi apare coșuri mari sa zic dar sunt și dureroase pe fund și încep să se întind și printre picioare, deci sa zic mai jos cu doua degete de zona vaginala. Ce sa fac ca ma dor rău și am mai si spart și mai rău ma dor și nici nu mai pot sa merg când îmi ies printre picioare