cos sub piele?

Boli de piele

Postata de elena cu un an in urma.

Buna ziua! Ieri mi-a iesit ceva pe nas care ma durea, dar nu am bagat de seama, parea ceva alb si am crezut ca o sa fie un cos alb normal care dispare. Azi cand m-am trezit am vazut ca este foarte umflat si rosu. Am incercat sa il sparg, dar nu merge. Am nevoie neaparata sa fac ceva, macar sa se desumfle pana maine pentru ca ma voi duce la un eveniment important si nu pot aparea asa. Stie cineva ce as putea face? Este urgent. Multumesc!

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Intrucat cosul este dureros si exista semne de inflamatie a acestuia ar trebui sa consultati un medic pentru a primi recomandari medicale adecvate.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie