cos in zona pubiana

Boli de piele

Postata de knnibal cu 9 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o problema destul de usturatoare . De ceva timp mi-a aparut un fel de cos in zona pubiana fix la baza penisului care doare ustura extrem de tare in anumite perioade , de ex 1 saptamana la 2 luni , dar durerea este foarte nasoala si cred ca imi apare dupa ce incepe sa-mi creasca parul . Mentionez ca ma rad cu aparatul deci nu cred ca ar fi asta o problema . Buba este ca dimensiune unghia degetului mic si vad ca de culoare rosie , chiar rosu aprins . Ceva remedii ?

Raspunsuri (2)

knnibal

acum 9 ani

Poza este putin indecenta , arata buba.

http://s27.postimg.org/rxoiektyb/CAM00192.jpg

Adrienne

acum 9 ani

Dupa simptomatologie si periodicitate, pare a fi un herpes genital. Ar fi bine sa te vada un medic dermatolog.