Ciupercă scalp ?

Boli de piele

Postata de Utilizator11547162799 cu 5 ani in urma.

De mult timp am pe scalp ca un strat de măreață și mă mănâncă îngrozitor de tare. Am cumpărat șampon anti mătreață și și-a făcut efectul cât l-am folosit, după ce s-a terminat șamponul mi-a apărut din nou stratul de mătreață și mi s-au făcut niște bube de la atât scărpinat...
Stratul de mătreață îmi apare atunci când îmi las părul să crească mare

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-parului/ce-ar-trebui-sa-stii-despre-matreatai_17028