cine ma poate ajuta?

Boli de piele

Postata de angela5785482 cu 14 ani in urma.

din luna august a anului trecut ma confrunt cu o problema pe piele ,,imi apar pete rosii ,care devin scoamoase ,,am senzatie de mincarime ..mentionez ca acum s-au intins pe tot corpul ,,va rog ,sa ma ajutati ...

Raspunsuri (1)

nik

acum 14 ani

cam asa ceva am patit si eu,am fost la dermatolog si este un fel de reactie alergica la alimente.eu fac de la sucuri,produse fast food si de patiserie,cam tot ce are fel si fel de conservanti .ideea este sa mancam mai sanatos si nu vom mai avea probleme.iar pt mancarimi foloseste alcool mentolat.