Chist la genunchi

Boli de piele

Postata de MembruMobileApp1496871174 cu 6 ani in urma.

În urma cu 6 luni am căzut și m-am lovit la genunchiul drept. Țin sa precizez ca trei ani consecutivi am căzut tot pe acel genunchi. Am observat după vindecarea rănii o mica umflatura ca și un chist tare sub piele care se misca. Acum a început puțin sa radieze durerea pe gamba. Nu știu dacă este din cauza lui sau din cauza faptului ca am mers la alergat având în vedere ca mă doare doar piciorul drept.
Am făcut 10 ședințe de fizioterapie dar nu m-au ajutat cu nimic.
Este posibil sa fie cancer? Sau ce este pentru ca doctorul nu m-a lamurit. A spus ca nu o sa dispară niciodată doar sa se micsoreze.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ce-afectiuni-pot-ascunde-durerile-de-genunchi_11316