Cearcane

Boli de piele

Postata de Criuuu964 cu 11 ani in urma.

Am 17 ani si am cearcane de 6-7 ani , am incercat remedii naturale si creme de la 300 lei pana la 4 lei si toate fara un efect vizibil . Ce as putea face ? Analizele imi ies mereu bune . Citisem ca cearcanele sunt vene sparte local , dar cum pot " muta " acel sange de acolo ? Cearcanele mele sunt vinetii si nu trec nici cu 10 ore de somn .. Si parintii au dar la ei e vorba de cearcane maro .

Raspunsuri (4)

Liviu

acum 11 ani

_______________________________

innocenta a scris: "... Ce as putea face ?
/.../
cum pot " muta " acel sange de acolo ?.."
_______________________________

- EU as incerca direct calaritul terapeutic
(-> v. terapia cu cai.
:l
l
l / Return To... /____________________
l
v
http://www.youtube.com/watch?v=2rALVgdoMHk

____________________________________/ .. Innocence.

Criuuu964

acum 10 ani

Ce ar vrea sa fie asta -_-" ?

Liviu

acum 10 ani

:) --> Ce ti-ai dori Tu.. sa fie?!..
l
v
... altceva decat (negru pe gri..
:)
... chiar aici-si-acum scrie?..
:l

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna,
Ac***a in vedere problema cu care va confruntati, va recomandam un consult dermatologic pentru diagnostic si tratament de specialitate! De asemenea se pot gasi si solutii cosmetice care sa le estompeze.

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj